Menu

Nimic nu e atat de bun incat sa nu poata fi perfectionat. De aceea luptam pentru a mari in permanenta calitatea tuturor lucrurilor pe care le facem. Aceasta nu este o lozinca, sau o declaratie de intentii ce va fi afisata pe un perete si uitata. Este felul in care facem lucrurile. Aceasta atitudine poate fi exprimata printr-un singur cuvant: 'kaizen'. Inseamna 'imbunatatire continua' si este cuvantul cheie ce ne ghideaza pe calea noastra spre perfectiune.

Denumirea completa a societatii: SC MEGA AUTO SRL

Adresa Sediu Social:   DN 28, KM. 10, Sos. Iasi - Targu Frumos, Jud. Iasi, Romania

Nr inreg. Reg. Comertului:    J22/474/2002

CUI:    RO14625654

Capital social:    500.000 RON

De doua ori castigatori ai premiului Ichiban (2010 si 2015), membrii echipei Toyota Iasi- Dealerul clientilor exigenti, va stau la dispozitie:


Manager General 

Gabriel Manolache

Manager General

gabim@iasi.toyota.ro

+40 232 211 664

Vanzari Lexus 

Emanuel Medvedev

Brand Manager Lexus

emanuel.medvedev@iasi.toyota.ro

+4 0744 340 319

Andrei Coroi

Senior Sales Representative Lexus

andrei.coroi@iasi.toyota.ro

+4 0728 116 767

Vanzari Toyota 

Traian Aftene

Director vanzari Toyota

traian.aftene@iasi.toyota.ro

+4 0728 282 889

Alexandru Iriciuc

Senior Sales Representative Toyota

alexandru.iriciuc@iasi.toyota.ro

+4 0769 221 213

Catalin Chirila

Sales Representative Toyota

catalin.chirila@iasi.toyota.ro

+4 0729 155 600

Razvan Anghelus

Sales Representative Toyota

razvan.anghelus@iasi.toyota.ro

+4 0784 297 139

Ana Maria Aparastei

Asistent clienti showroom

ana.aparastei@iasi.toyota.ro

+04 0766 092 545

Asistent manager

 

Cristina Mardarasevici

Asistent manager

secretariat@iasi.toyota.ro

0232211664 int. 101

Service  

Bogdan Nour

Service Manager

bogdan.nour@iasi.toyota.ro

+4 0722 110 067

Anca Danifeld

Asistent relatii clienti

anca.danifeld@iasi.toyota.ro

0232211664 int. 122

Iulian Baltagiu

Sef atelier mecanica

iulian.baltagiu@iasi.toyota.ro

+40 722 110 068

Petru Sale

Responsabil piese de schimb

sale.petru@iasi.toyota.ro

+4 0232 211 664 int. 120

Claudiu Vintila

Service Advisor mecanica

claudiu.vintila@iasi.toyota.ro

+4 0232 211 664 int. 123

Florin Coroi

Service Advisor mecanica

florin.coroi@iasi.toyota.ro

+4 0232 211 664 int. 124

Sorin Baciu

Sef atelier Body&Paint

sorin.baciu@iasi.toyota.ro

+4 0722 271 041

Ciprian Craciun

Service Advisor Body&Paint

ciprian.craciun@iasi.toyota.ro

+4 0726 730 826

Departamentul financiar 

Otilia Dobinda

Director Financiar

financiar@iasi.toyota.ro

+4 0728 102 202

Andreea Popescu

Contabil

andreea.popescu@iasi.toyota.ro

+4 0232 211 664

Andreea Hristea

Contabil

andreea.hristea@iasi.toyota.ro

+4 0232 211 664